خدمات مشاوره سئو چیست؟

Abbas Kashefi
4 min readNov 2, 2021

--

خدمات مشاوره سئو چیست؟

کارشناس سئوی کلاه سیاه قوانین موتورهای جستجو را زیر پا می گذارد، اولویت برای او کاربر نیست بلکه کسب رتبه در موتورهای جستجو است، سعی می کند کاربران را فریب داده و وبسایت های دیگر را هک کند. تکنیک های غیراخلاقی که در راستای قوانین گوگل نیستند اما می توانند به شما در کسب نتایج ایده آل کمک کنند. مشاوره سئو در زمینه ی تعداد کلمات کلیدی، یافتن بهترین کلمات کلیدی، استراتژی محتوا، ایجاد ارتباط بین وبسایت و شبکه های اجتماعی، تولید محتوای با کیفیت، بررسی رفتار کاربر، پیشنهاد و کمک برای جذب ترافیک بالا تر و همچنین روش هایی برای جذب کاربر، کسب رتبه در موتورهای جستجو، توضیح قواعد و قوانین جدیدترین الگوریتم های گوگل، تبعیت از این قوانین و … در اینجا سایت شما از نظر سئو داخلی و سئو خارجی به طور کامل در مشاوره سئو بررسی می شود. اعتمادپذیری: برای اطمینان از اعتبارپذیری یافته ها، روش کنترل توسط اعضا و همتایان علمی و خبره در این موضوع به کار رفت و از آنان خواسته شد با دقت، یافته های حاصل شده را مطالعه و صحت و درستی نتایج را تأیید کنند. طبق آمار منتشر شده بسیاری از مردم قبل از خرید یک محصول یا خدمات به طور میانگین ۵ الی ۶ بار در مورد آن موضوع در گوگل به جستجو می پردازند و اینجاست که مشاوره سئو حرفه ای نقش خود را ایفا می کند.

این کار به رتبه بندی بهتر کمک می کند؛ زیرا موتورهای جستجو متوجه می شوند که صفحه یا سایت شما با موضوع مرتبط است. به این فکر کنید که به دنبال انتخاب رشته و ورود به دانشگاه هستید، اگر پس از قبولی در کنکور و انتخاب رشته متوجه شوید که رشته و دانشگاهی که انتخاب کردید انتخاب درستی نبوده چکار میتوان انجام داد؟ پس در هر صورت باید تولید محتوا را به صورت جدی دنبال کنید. اکثر مردم به عنوان یک استراتژی خارج از سایت که به معنا لینک سازی و سیگنال های اجتماعی است به سئو نگاه می کنند اما چیزهای زیادی وجود دارند که قبل از استفاده از سایر تکنیک ها باید بر روی سایت شما انجام شوند. هرچه تعداد لایک، اشتراک، توییت، موارد دلخواه و هر رسانه اجتماعی دیگری که سایت شما به آن نیاز دارد، برای تقویت رتبه شما در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو بهتر خواهد بود. تگ های توضیحات برای بهینه سازی موتور جستجو داخلی بسیار مهم هستند اما دریافت صحیح آن ها آسان نیست مگر اینکه شما یک فرد حرفه ای باشید. دانش سئو فوق العاده گسترده بوده و بهینه سازی موتورهای جستجو صنعتی در حال تغییر می باشد بنابراین نکات زیادی وجود دارد که باید در مورد آن ها آموخت و بهترین راه کار هم می تواند دریافت یک مشاوره سئو تلفنی یاآنلاین باشد.

در واقع می توان گفت مشاورین سئو افرادی متخصص در حوزه بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که مدیران سایت و کسب و کارهای مختلف به آن ها هزینه پرداخت می کنند تا دانش و آگاهی خود را برای دریافت رتبه بالا، ترافیک مورد نظر و سایر فواید برای وبسایت در اختیار آن ها بگذارند. در واقع مشاوره سئو را میتوان جلسهای در نظر گرفت که طی آن اطلاعات جامع و کاملی در زمینه بهینه سازی سایت از نقطه نظر سئو، در اختیار مدیران وبسایتها قرار می گیرد، که در آن میتوانند با اصول کلی سئو و خدماتی که قرار است به آنها ارائه شود آشنا شوند. در واقع افرادی که در مورد یک علم مطالعه کرده اند یا دوره ها و مدرک های آموزشی دارند به عنوان specialist شناخته می شود، در صورتی که چند سال سابقه کار در آن حوزه داشته باشد به عنوان professional یا حرفه ای مشخص می شود و اگر علاوه بر دانش و تجربه توانایی قضاوت و تحلیل داشته باشد، یک خبره شناخته می شود. همچنین ممکن است شما علاوه بر کلمات کلیدی اصلی برای عبارات LSI نیز رتبه بگیرید. اگر مشاور سئو حرفه ای باشد علاوه بر بهینه سازی وبسایت هزینه های شما را بهینه سازی خواهد نمود.

اگر سئو را برای سایت خود ضروری میدانید به احتمال زیاد رقابت کردن نیز برایتان اهمیت دارد. مشاوره سئو قبل از طراحی وب سایت به شما در تعیین استراتژی و اهداف، کمک ویژه ای خواهد کرد. استفاده از خدمات سئو بدون یک استراتژی از پیش تعیین شده درست مانند این است که بدون نقشه راه در مسیری ناشناس شروع به حرکت کنید که اصلا نمیدانید قرار است شما را به کجا برساند! گاهی این تصور غلط وجود دارد که قرار گرفتن در راس رتبه بندی موتور جستجو مهر تأیید برند است. سئو مخفف عبارت بهینه سازی وبسایت برای جستجو یا سرچ می باشد. عبارات LSI عباراتی هستند که در پایین صفحه جستجو گوگل و همچنین در کادر جستجو به عنوان عبارت های پیشنهادی مرتبط با این جستجو به کاربر پیشنهاد می شوند. هدف اصلی در این سئو استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و تولید محتوای با کیفیت است. فرض کنید کسب و کار شما مرتبط با فروش مانتوی زنانه است و در کلمه های مرتبط با مانتوی زنانه جایگاه اول را داشته باشید. اگر صاحب یک وب سایت شرکتی، آموزشی و خدماتی هستید و قصد دارید وب سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان این حوزه همانند وبسیما در این مورد گفتگو کنید.

--

--

Abbas Kashefi
0 Followers

علاقمند به دنیای وب!